Lodex

PL

ul. Gustawa Morcinka 66 H
48-303 Nysa

Masz pytania? Zadzwoń+48 882 115 666

O nas

Masz
pytania?

Skontaktuj
się z nami!

Dział kontakt

Idealne finansowanie leasingowe

Zobacz szczegóły

O nas

Firma Lodex jest wiodącym dystrybutorem i sprzedawcą różnego rodzaju urządzeń chłodniczych dla branży sklepowych od 1996r. Firma ma swoją siedzibę w Nysie, gdzie aktualnie jest rozbudowywana o kolejne niezbędne pomieszczenia i hale gospodarcze, które są niezbędne z wynikającego szybkiego rozwoju firmy.

Lodex specjalizuje się w sprzedaży urządzeń chłodniczych na terenie całej polski, a także za granicą. W ofercie znajdą Państwo m.in. takie urządzenia jak: zamrażarki sklepowe, regały chłodniczo mroźnicze, komory chłodnicze, konserwatory do lodów i inne wyposażenie dla sklepów. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodącej i światowej marki AHT. Dostarczając naszym klientom sprzęt najwyżej jakości.

Sprzedawane przez nas urządzenia to gwarancja trwałości, jakości i bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu. Działając ponad 20 lat na rynku jesteśmy w stanie odpowiedzieć na oczekiwania naszych Klientów oraz spełnić wymagania stawiane przez rynek: polski i zagraniczny. Koncentrując się na jakości i partnerskiej współpracy jako wartości priorytetowej, zdobyliśmy zaufanie wśród naszych kontrahentów budując silną pozycję zaufanego partnera biznesowego w branży.

Głównym atutem naszej firmy jest szeroki asortyment i jego ciągłe powiększanie. To sprawia, że różne branże odnajdują w naszej ofercie produkty odpowiadające ich potrzebom; a także możliwość personalizacji kolorystycznej sprzedawanych przez nas urządzeń. Dzięki temu nasi klienci mogą zaopatrzyć się w maszyny chłodnicze prawie szyte na miarę, dopasowując je do wystroju swojego sklepu.

Rób zakupy online

Odbierz towar osobiście